Pridávame ďalšie vystúpenie pre verejnosť

17.01.2020

Divadlo ASI uvedie 17. februára 2020 reprízu autorskej hry Eli, Eli, lama sabachtani.  Vystúpenie sa uskutoční v divadelnej sále DK v Šali o 19:00h. Vstupné je 10 €.

Máte jedinečnú možnosť vychutnať si atmosféru hry priamo na javisku, keďže diváci sedia v tesnej blízkosti hercov. Počet miest je limitovaný  (56 divákov). Neváhajte preto a vstupenky si zabezpečte v predstihu v pokladni kina alebo online na našej stránke divadloasi.sk v sekcii "vystúpenia". Rezervácia je možné aj na stránke msks.sala.sk.

Nosným príbehom je utrpenie ženy, ktorú proti jej vôli odvliekli do koncentračného tábora, kde ju odlúčia od milovanej dcéry. Peklo sa snaží prežiť za každú cenu. Jej jedinou túžbou je byť opäť s dcérkou. Nádej jej dáva kápová. Žiaľ, falošnú. Paralelne prebieha aj druhá dejová línia, avšak v inom čase a priestore. Bezdomovec, ktorý prišiel o všetko dostáva druhú šancu. Náhodne a od ženy, ktorá sa denne utieka k Bohu, pretože ju ťaží minulosť.  Dva, na prvý pohľad nekompatibilné príbehy sa v určitom okamihu splietajú. Najskôr však všetci musia prejsť svoju krížovú cestu.

Účinkujú: Táňa Miškovičová, Alessia Vargová, Alena Demková, Vladimír Žák, Janka Feketeová, Veronika Mondočková, Fero Držík a.h., Zolo Szendrődi, Nina Kristína Micháliková, Martina Ruttmarová, Zuzana Reiffersová.

Réžia: Roman Budai, Miro Demín a kolektív