Pridávame špeciálne vystúpenie! 

28.05.2020

Dobrá správa pre milovníkov Thálie! Pred začiatkom leta uvedie Divadlo ASI ďalšiu reprízu inscenácie Eli, Eli, lama sabachtani. Bude to špeciálne vystúpenie pre naozaj komorné obecenstvo.  Posledné vystúpenie na domovskej scéne v sezóne uvidí iba 30 divákov! Sedieť budú na javisku, v tesnej blízkosti hercov.  Máte preto jedinečnú šancu vychutnať si naplno atmosféru inscenácie.

Termín je 26. júna 2020 o 20:00h v divadelnej sále DK. Ak máte záujem pozrieť si naše vystúpenie v naozaj komornom prostredí, vstupenky si môžete zabezpečiť TU.

Upozornenie: Sedadlá nebudú očíslované, usadzovanie divákov je súčasťou inscenácie. Predstavenie nie je vhodné pre osoby mladšie ako 12 rokov.

Viac o predstavení :

V novembri 2019 sme uviedli autorskú inscenáciu Eli, Eli lama sabachtani. Nosným príbehom je utrpenie ženy, ktorú proti jej vôli odvliekli do koncentračného tábora, kde ju odlúčia od milovanej dcéry. Peklo sa snaží prežiť za každú cenu. Jej jedinou túžbou je byť opäť s dcérkou. Nádej jej dáva kápo. Žiaľ, falošnú. Paralelne prebieha aj druhá dejová línia, avšak v inom čase a priestore. Bezdomovec, ktorý prišiel o všetko dostáva druhú šancu. Náhodne a od ženy, ktorá sa denne utieka k Bohu, pretože ju ťaží minulosť. Dva, na prvý pohľad nekompatibilné príbehy sa v určitom okamihu splietajú. Najskôr však všetci musia prejsť svoju krížovú cestu.

scenár: Roman Budai, Miroslav Demín, Roman Budai ml.

účinkujú: Táňa Miškovičová, Alessia Vargová, Alena Demková, Vladimír Žák, Janka Feketeová, Veronika Mondočková, Zolo Szendrődi, Fero Držík a.h .

hudba: Peter Špilák

na hudobné nástroje hrajú: Nina Kristína Micháliková, Martina Ruttmarová, Zuzana Reiffersová

hudobný pedagóg: Alžbeta Ševečková

výtvarné návrhy scény: Miroslav Regitko

réžia: Roman Budai, Miroslav Demín a kolektív


"Lebo som bol hladný a dali ste mi jesť, bol som smädný a dali ste mi piť, prišiel som ako cudzinec a prichýlili ste ma."   Matúš 25:35